Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020

Transaksione Thesari

Shpenzime buxhetore pėr shėrbime tė telefonisė mobile 2012-2013

Open Data Albania po hulumton lidhur me shpenzimet buxhetore pėr shėrbime tė telefonisė mobile nė vitet 2012 dhe 2013. Shpenzimet Buxhetore pėr shėrbime telefonike janė pagesa tė pakthyeshme qė kryen Qeveria dhe tė tjera Institucione Buxhetore, pė

Analizė krahasimore mbi shpenzime tė Aparatit Qeveritar nė vite elektorale 2013 vs 2012

Open Data Albania po hulumton mbi tė dhėna tė transaksioneve tė kryera nga Thesari i Shtetit nė njė vit elektoral kundrejt njė viti mė tė hershėm tė zakonshėm. Tė dhėnat hulumtohen nė mėnyrė krahasimore pėr tė analizuar nėse ka ndryshime dhe shpen