Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Prill 2020

Lista e Donatorėve Partia Socialiste - Fushatė 2013

5 vite mė parė
share()?>
Partia Socialiste ka pėrfituar nga buxheti i shtetit fondin nė vlerė rreth njėzet e gjashtė milion lekė. Donatorėt private kanė dhuruar pėr fushatėn  45.3 milion lekė. Kjo parti ka 53 donator tė cilėt i kanė siguruar asaj 56.58 % tė totalit tė fondeve tė siguruara.  Partia ka aktivizuar fonde tė vetat pėr mbulim tė shpenzimeve nė fushatė nė njė masė prej 10.81 % ose nė vlerėn 8.6 milion lekė.Burimi:http://www2.cec.org.al/sq-al/Raportet-vjetore-financiare-t%C3%AB-partive-politike
Komente dhe Analiza ODA
Dataset-et nė format excel : Dataset-et nė format XML, N3 :
    Kontribues: Msc. Olta Begu