Ndryshimi i fundit: E Diel, 29 Mars 2020

Te dhena mbi moshen ligjore te daljes ne pension, ne vendet e Organizatės pėr Bashkėpunim Ekonomik dhe Zhvillim

7 vite mė parė
share()?>Mosha zyrtare e pensionimit, burrat 


Burimi: Burimi: pėr vendet e tjera, OECD.org. Pėr Shqipėrinė, ISSH.gov.al
Pėrpunimi dhe komentet: ODA


Mosha zyrtare e pensionimit, gratė


Burimi: Burimi: pėr vendet e tjera, OECD.org. Pėr Shqipėrinė, ISSH.gov.al
Pėrpunimi dhe komentet: ODA         

Dataset-et nė format excel : Dataset-et nė format XML, N3 :
    Kontribues: Gjergj Erebara