Ndryshimi i fundit: E Diel, 29 Mars 2020

LSI - Lista e donatorėve, Fushatė 2013

5 vite mė parė
share()?>
Lista e donatorėve tė partisė “Lėvizja Socialiste pėr Integrim” pėrmban dy subjekte tė cilėt kanė bėrė derdhje nė llogari bankare, shumė qė mbulon 75 % tė totalit tė dhuruar pėr kėtė parti.


Burimi:http://www2.cec.org.al/sq-al/Raportet-vjetore-financiare-t%C3%AB-partive-politike
Komente dhe Analiza ODA
Dataset-et nė format excel : Dataset-et nė format XML, N3 :
    Kontribues: Msc. Olta Begu