Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020

Lista e Donatorėve Partia Demokratike - Fushatė 2013

5 vite mė parė
share()?>
Lista e donatorėve tė Partisė Demokratike pėrmban pesėqind e gjashtėdhjetė e dy subjekte. Nė total pesėdhjetė e gjashtė donatorė kanė dhuruar shuma mbi 100 000 lekė duke bėrė derdhje nė llogari bankare, shumė e cila ka mbuluar 54 % tė shumės sė dhuruar pėr kėtė parti nė total.


Burimi:http://www2.cec.org.al/sq-al/Raportet-vjetore-financiare-t%C3%AB-partive-politike
Komente dhe Analiza ODA
Dataset-et nė format excel : Dataset-et nė format XML, N3 :
    Kontribues: Msc. Olta Begu