Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020

Donatorė

8 vite mė parė
share()?>

Ky projekt realizohet nga Instituti Shqiptar i Shkencave (AIS) me mbėshtetje financiare  tė Open Society Foundations Information Program, Open Society Foundation Albania, ShqiperiaCom Shpk

Njė mbėshtetje e vazhdueshme ne fushėn e akademisė ka ardhur dhe nga Karlsruhe Institute of Technology dhe FIZ Karlsruhe - Leibniz Institute for Information Infrastructure

Falėnderim i veēantė pėr Institucione Shqiptare tė Kėrkimit Shkencor dhe Edukimit Universitar si bashkėpunėtore dhe mbėshtetėse tė aktiviteteve  nė kuadėr tė projektit “ODA ne Universitete”:

Universiteti i Tiranės 

Universiteti “Ukshin Hoti i Prizrenit”

Universiteti i Shkodrės “Luigj Gurakuqi” 

Universiteti “Aleksander Xhuvani Elbasan”

Universiteti Vlorės “Ismail Qemali”

University of New York Tirana etj. 

Pėr donacione individuale apo institucionale ju mund tė kontribuoni nė llogaritė bankare tė Institutit Shqiptar tė Shkencave, si vijon:

Institutit Shqiptar i Shkencave:

Banka Kombėtare Tregtare - Dega "Don Bosko", Tirane.

Me numėr llogarie: 521446722,

Pėr monedhėn Lek: IBAN AL6720511-715446722CLTJCLALLA

Pėr monedhėn USD: IBAN AL7820511-715446722CLJTCFUSDA

Pėr monedhėn EURO: IBAN AL6020511-715446722CLTJCFEURR


 
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :
      Kontribues: ODA