Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 22 Qershor 2019

Aktiviteti i Qendrave Shėndetesore, Poliklinikave dhe Ambulancave

8 vite mė parė
share()?>

Numri nė total i institucioneve shėndetėsore dhe vizitave mjekėsore paraqitet grafikisht si mė poshtė:

Burimi: Ministria e Shėndetėsisė
Komentet dhe analiza: Open Data Albania


Numri i vizitave mjekėsore sipas kategorive tė moshave ilustrohet grafikisht nė grafikun mė poshtė:

Burimi: Ministria e Shėndetėsisė
Komentet dhe analiza: Open Data Albania


Tabela elektronike mė poshtė paraqet tė pėrmbledhura tė dhėnat mbi institucionet e ndryshme shėndetesore per periudhen 1993-2008:


Burimi: Ministria e Shėndetėsisė
Komentet dhe analiza: Open Data Albania


Tabela elektronike mė poshtė paraqet tė pėrmbledhura tė dhėnat mbi numrin e vizitave tė ndryshme shėndetesore pėr periudhėn 1993-2008:


Burimi: Ministria e Shėndetėsisė
Komentet dhe analiza: Open Data AlbaniaDataset-et nė format excel : Dataset-et nė format XML, N3 :
    Kontribues: Blerta Zilja M.Sc