Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020

Mbetjet e ngurta ndėr vite

9 vite mė parė
share()?>
Rritja e vazhdueshme e konsumit, zhvendosjet e popullsisė dhe zhvillimi ekonomik, tė pashoqėruara me njė administrim tė kujdesshėm tė mbetjeve, i kanė kthyer ato nė njė burim tė ndotjes sė ambientit dhe tė sėmundjeve. Nė Shqipėri, njė pjesė fare e vogėl e mbetjeve riciklohen, shumė pak groposen dhe nė tė shumtėn e rasteve depozitohen nė zona tė caktuara dhe digjen. Kjo sjell njė ndotje tė lartė tė ajrit qė thithin cdo ditė qytetarėt shqiptarė.

Multimedia: NTV
Kategoria e medias: Media elektronike
Datė publikimi: 07/06/2011
Titulli i publikimit: Mbetjet e ngurta nd
Pėrshkrim i publikimit: Rritja e vazhdueshme e konsumit, zhvendosjet e popullsis
Download: Array
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :