Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020

Akses Info Drejtėsi, mbi integritetin dhe promovimin e individėve tė sistemit tė drejtėsisė

5 muaj mė parė
share()?>
Tė dhėna dhe dokumenta pėr Sistemin e Drejtėsisė pas Reformės. Akses i shtuar nė informacion pėr institucione tė reja tė drejtėsisė dhe individ qė promovohen nė sistem. Databaza e re Akses Info Drejtėsi synon tė rrisė integritetin e proceseve dhe institucioneve pėrmes njė miniere tė dhėnash dhe informacioni nė dispozicion tė publikut dhe gazetarėve. Tė gjitha Ligjet, Vendimet, Aktet, Strategjitė, Raportet dhe Konkluzionet e Monitorimit tė jashtėm janė sipas institucioneve tė aksesdrejtesi.al. Po njėsoj faqja ka njė profil pėr ēdo prokuror , gjyqtar apo anėtar tė institucioneve tė reja tė drejtėsisė. Profili synon tė bėjė lehtėsisht tė gjetshim dokumente pėr arsimimin, eksperiencėn profesionale, kualifikimet, promovimin, vettigun, vetdeklarimet dhe ēdo dokument tjetėr qė lidhet me individėt e rinj tė sistemit. Kjo faqe ėshtė njė minierė tė dhėnash dhe bėn tė mundur edhe njė pėrmbledhje tė artikujve tė mediatik mbi reformėn.


Multimedia: AIS
Kategoria e medias: Website
Titulli i publikimit: Akses Info Drejtėsi, mbi integritetin dhe promovimin e individėve tė sistemit tė drejtėsisė
Pėrshkrim i publikimit: Tė dhėna dhe dokumenta pėr Sistemin e Drejtėsisė pas Reformės. Akses i shtuar nė informacion pėr institucione tė reja tė drejtėsisė dhe individ qė promovohen nė sistem.
Download: Array
Kliko kėtu pėr tė lexuar artikullin tek media qė e ka publikuar
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :