Ndryshimi i fundit: E Diel, 29 Mars 2020

HJC member discloses her wealth. Her bank accounts and assets

3 muaj mė parė
share()?>
Anėtarja e KLGJ-sė, Fatmira Luli, ka deklaruar pasurinė ku vihet re se ėshtė bashkėpronare e dy apartamenteve si dhe ka zbardhur gjendjen e disa llogarive bankare tė anėtarėve tė familjes sė saj.

Apartamenti nė Tiranė me sipėrfaqe 105.1 m2, i regjistruar nė ZRPP Tiranė me sipėrfaqe 93 m2 ėshtė blerė nė 2003 dhe kap vlerėn 48 346 Dollarė.

Apartamenti tjetėr ėshtė regjistruar nė ZRPP Tiranė, me vlerė 4203 Lekė, me sipėrfaqe 55.9 m2 dhe ėshtė pėrfituar me privatizimin e banesės shtetėrore.

Anėtarja e KLGJ ka deklaruar disa llogari bankare me shuma 1 900 Euro, 1 000 Lekė si dhe tė bashkėshortit tė saj me burim tė ardhura nga paga, 1 650 729 Lekė.

Djali i saj Klevis Luli ka llogari kursimi me gjendje 8 799.98 Dollarė, njė tjetėr logari bankare me burim tė ardhura nga punėsimi pranė shoqėrisė Arcadia Solutions Llc, Usa, me gjendje 3 130.96 Dollarė.

Djali tjetėr Ermal Luli, ka llogari rrjedhėse me burim tė ardhura nga punėsimi pranė kompanisė American Tower Corporation, Boston, Usa me gjendje 768.21 Dollarė, sipas publikimit tė aksesipėrdrejtėsi.al, raporton newsbomb.al

Fatmira Luli deklaron 3 makina 2 nė pronėsi tė djalit tė saj dhe njė nė pronėsi tė bashkėshortit. Bėhet fjalė pėr mjetin Mercedes Benz nė pronėsi tė bashkėshortit tė saj Kujtim Luli, qė kap vlerėn 600 000 Lekė.

Klevis Luli ėshtė pronar i njė autoveture tė tipit Volkswagen Passat me vlerė 350 000 Lekė si dhe i njė autoveture tė tipit BMW 335i xDrive Couper me vlerė 28 441 Dollarė.Multimedia: BOLD NEWS
Kategoria e medias: Website
Datė publikimi: Janar 5, 2020
Titulli i publikimit: HJC member discloses her wealth. Her bank accounts and assets
Pėrshkrim i publikimit: Anėtarja e KLGJ-sė, Fatmira Luli, ka deklaruar pasurinė ku vihet re se ėshtė bashkėpronare e dy apartamenteve si dhe ka zbardhur gjendjen e disa llogarive bankare tė anėtarėve tė familjes sė saj.
Download: Array
Kliko kėtu pėr tė lexuar artikullin tek media qė e ka publikuar
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :