Ndryshimi i fundit: E Diel, 29 Mars 2020

Publikohen deklaratat, zbardhet PASURIA e Kryetares sė KLGJ, Naureda Llagami

3 muaj mė parė
share()?>
Janė publikuar deklaratat e pasurisė pėr Kėshillin e Lartė tė Drejtėsisė.
Pėr pasurinė e Kryetares sė Kėshillit tė Lartė Gjyqėsor, Naureda Llagami nė publikimin e aksesipėrdrejtėsi.al deklarohen 2 llogari bankare njėra me gjendje 25 000 euro ndėrsa tjetra me gjendje 200 000 lekė.

Sipas deklaratės sė Llagamit sė bashku me bashkėshortin janė pronarė me pjesė takuese, 75% deklaruesja dhe 25% i shoqi, tė njė apartamenti banimi 2+1 nė Tiranė, tė paregjistruar, me sipėrfaqe 97.4 m2 dhe me vlerė 41 795 Dollarė. Mė tej thuhet se kjo pasuri ėshtė pėrfituar si dhuratė nga prindėrit e LlagamiT (50%) dhe pjesa tjetėr (50%) ėshtė blerė nga bashkėshortėt nga njė shoqėri sipas kontratės sė porosisė.

Anėtarja e KLGJ zotėron disa llogari rrjedhėse me tė ardhura tė fituara nga kosulenca ndėr vite, me gjendje aktuale 2 422 Euro.
Makina tė cilėn ka nė pronėsi Nureda LllagaMI ėshtė mjet i tipit Volkswagen Passat qė kap vlerė e 13 000 Euro. Nė deklaratė thuhet se kėtė makinė e ka blerė nga tė ardhurat personale. Kryetarja e KLGJ nuk zotėron asnjė pasuri tė paluajtshme.Shėnim: Deklaratat janė marrė nga 
Para dhe Pushtet
Multimedia: NEWSBOMB
Kategoria e medias: Website
Datė publikimi: 11:32 05-01-2020
Titulli i publikimit: Publikohen deklaratat, zbardhet PASURIA e Kryetares sė KLGJ, Naureda Llagami
Pėrshkrim i publikimit: Janė publikuar deklaratat e pasurisė pėr Kėshillin e Lartė tė Drejtėsisė.
Download: Array
Kliko kėtu pėr tė lexuar artikullin tek media qė e ka publikuar
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :