Ndryshimi i fundit: E Diel, 29 Mars 2020

Brahaj: Askush s’po mban pėrgjegjėsi pėr pasojat e tėrmetit, duhet tė kishim njė listė tė madhe dorėheqjesh

4 muaj mė parė
share()?>
Drejtoresha e Open Date Albania Aranita Brahaj, shprehet se askush nuk po mban sipas saj pėrgjegjėsi pėr dėmet dhe pasojat e mėdha qė la pas tėrmeti i 26 nėntorit.

E ftuar nė emisionin “Tempora”, Brahaj shtoi se tashmė duhet tė kishte njė listė tė madhe dorėheqjesh nga njerėz qė punojnė nė drejtori lokale pasi s’kanė bėrė detyrėn.

“Askush nuk po mban pėrgjegjėsi dhe nuk po artikulon. Unė mendoj qė duhet tė kishim njė listė tė madhe dorėheqjesh nga njerėz qė punojnė nė kėto drejtoritė lokale qė nuk kanė punuar si duhet. Unė po shikoja edhe listėn e ndihmave qė janė ndarė pas 21 shtatorit. Janė ndarė mė shumė se 500 ēadra, janė ndarė ushqime, batanije, madje dhe filxhanė termikė.

Unė dyshoj qė kanė qenė nė kohėn e duhur dhe nė vendin e duhur. Madje shikoj qė disa bashki si Librazhdi kanė marrė ndoshta pak mė shumė batanije sesa bashki si Kruja, ku ėshtė edhe Thumana, apo Tirana qė ka zona nė fshat qė janė mė shumė tė dėmtuara. Pra shikoj qė askush nuk jep llogari, askush nuk ėshtė bėrė i ndjeshėm pėr tė kuptuar qė askush nuk e ka bėrė siē duhet detyrėn e tij”, ka thėnė Aranita Brahaj.Multimedia: NEWSBOMB
Kategoria e medias: Website
Datė publikimi: 22:38 03-12-2019
Titulli i publikimit: Brahaj: Askush s’po mban pėrgjegjėsi pėr pasojat e tėrmetit, duhet tė kishim njė listė tė madhe dorėheqjesh
Pėrshkrim i publikimit: Drejtoresha e Open Date Albania Aranita Brahaj, shprehet se askush nuk po mban sipas saj pėrgjegjėsi pėr dėmet dhe pasojat e mėdha qė la pas tėrmeti i 26 nėntorit.
Download: Array
Kliko kėtu pėr tė lexuar artikullin tek media qė e ka publikuar
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :