Ndryshimi i fundit: E Diel, 29 Mars 2020

Pas tėrmetit| Aranita Brahaj: Duhet tė kishte njė listė tė madhe dorėheqjesh!

4 muaj mė parė
share()?>
Drejtoresha e Open Date Albania Aranita Brahaj tha se pėr situatėn e krijuar pas tėrmetit askush nuk po mban  pėrgjegjėsi.

Nga studio e emisionit “Tempora”, Brahaj deklaroi se sot duhet tė kishte njė listė tė madhe dorėheqjesh, kryesisht nga njerėz qė punojnė nė drejtoritė lokale.

Arianita Brahja: Askush nuk po mban pėrgjegjėsi dhe nuk po artikulon. Unė mendoj qė duhet tė kishim njė listė tė madhe dorėheqjesh nga njerėz qė punojnė nė kėto drejtoritė lokale qė nuk kanė punuar si duhet. Unė po shikoja edhe listėn e ndihmave qė janė ndarė pas 21 shtatorit. Janė ndarė mė shumė se 500 ēadra, janė ndarė ushqime, batanije, madje dhe filxhanė termikė. 

Unė dyshoj qė kanė qenė nė kohėn e duhur dhe nė vendin e duhur. Madje shikoj qė disa bashki si Librazhdi kanė marrė ndoshta pak mė shumė batanije sesa bashki si Kruja, ku ėshtė edhe Thumana, apo Tirana qė ka zona nė fshat qė janė mė shumė tė dėmtuara. Pra shikoj qė askush nuk jep llogari, askush nuk ėshtė bėrė i ndjeshėm pėr tė kuptuar qė askush nuk e ka bėrė siē duhet detyrėn e tij. 



Multimedia: Faktor.al
Kategoria e medias: Website
Datė publikimi: E martė, Dhjetor 3, 2019
Titulli i publikimit: Pas tėrmetit| Aranita Brahaj: Duhet tė kishte njė listė tė madhe dorėheqjesh!
Pėrshkrim i publikimit: Drejtoresha e Open Date Albania Aranita Brahaj tha se pėr situatėn e krijuar pas tėrmetit askush nuk po mban pėrgjegjėsi.
Download: Array
Kliko kėtu pėr tė lexuar artikullin tek media qė e ka publikuar
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :