Ndryshimi i fundit: E Diel, 29 Mars 2020

“Drejtoritė lokale s’kanė punuar si duhet”/ Brahaj: Duhet tė kishim njė listė tė madhe dorėheqjesh

4 muaj mė parė
share()?>
Drejtoresha e Open Date Albania Aranita Brahaj, tha se pas tėrmetit tė 26 nėntorit duhet tė kishim njė listė tė madhe dorėheqjesh.

Sipas Brahajt zyrtarėt nė drejtoritė lokale nuk kanė punuar si duhet, pasi pretendon se pas tėrmetit tė 21 shtatorit, ndihmat janė shpėrndarė gabim.

“Askush nuk po mban pėrgjegjėsi dhe nuk po artikulon. Unė mendoj qė duhet tė kishim njė listė tė madhe dorėheqjesh nga njerėz qė punojnė nė kėto drejtoritė lokale qė nuk kanė punuar si duhet. Unė po shikoja edhe listėn e ndihmave qė janė ndarė pas 21 shtatorit. Janė ndarė mė shumė se 500 ēadra, janė ndarė ushqime, batanije, madje dhe filxhanė termikė.

Unė dyshoj qė kanė qenė nė kohėn e duhur dhe nė vendin e duhur. Madje shikoj qė disa bashki si Librazhdi kanė marrė ndoshta pak mė shumė batanije sesa bashki si Kruja, ku ėshtė edhe Thumana, apo Tirana qė ka zona nė fshat qė janė mė shumė tė dėmtuara. Pra shikoj qė askush nuk jep llogari, askush nuk ėshtė bėrė i ndjeshėm pėr tė kuptuar qė askush nuk e ka bėrė siē duhet detyrėn e tij”, tha Aranita Brahaj nė emisionin “Tempora” nė “Ora News”./ CNA.alMultimedia: CNA
Kategoria e medias: Website
Datė publikimi: 23:00 - 3 Dhjetor, 2019
Titulli i publikimit: “Drejtoritė lokale s’kanė punuar si duhet”/ Brahaj: Duhet tė kishim njė listė tė madhe dorėheqjesh
Pėrshkrim i publikimit: Drejtoresha e Open Date Albania Aranita Brahaj, tha se pas tėrmetit tė 26 nėntorit duhet tė kishim njė listė tė madhe dorėheqjesh.
Download: Array
Kliko kėtu pėr tė lexuar artikullin tek media qė e ka publikuar
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :