Ndryshimi i fundit: E Diel, 29 Mars 2020

Thesari i Shtetit tė publikojė listėn e donatorėve pėr dėmet e tėrmetit

4 muaj mė parė
share()?>
AIS, organizatė jo qeveritare, promotore e Open Data Albania kėrkon qė Thesari i Shtetit tė bėjė publike listėn e donacioneve qė janė dhėnė pėr fatkeqėsinė e tėrmetit.

Nė njė njoftim publik organizatat jo qeveritare kėrkojnė “publikim nė kohė reale ose nė mėnyrė periodike ēdo ditė (ēdo 24 orė) tė Listės sė donatorėve dhuruesve nė Thesarin e Shtetit si ndihmė pėr dėmin e shkaktuar nga tėrmeti i 26 Nėntorit 2019. Lista duhet tė ketė qartė tė identifikuar donatorėt dhe shumat e dhuruara nga qeveri, individ, subjekte ekonomike dhe entitete te tjera!”.Multimedia: Vlora News
Kategoria e medias: Website
Datė publikimi: 5 Dhjetor 2019
Titulli i publikimit: Thesari i Shtetit tė publikojė listėn e donatorėve pėr dėmet e tėrmetit
Pėrshkrim i publikimit: AIS, organizatė jo qeveritare, promotore e Open Data Albania kėrkon qė Thesari i Shtetit tė bėjė publike listėn e donacioneve qė janė dhėnė pėr fatkeqėsinė e tėrmetit.
Download: Array
Kliko kėtu pėr tė lexuar artikullin tek media qė e ka publikuar
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :