Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020

Dėm Ekonomik i Audituar nga Kontrolli i Lartė i Shtetit

10 muaj mė parė
share()?>
Dėm Ekonomik i Audituar nga Kontrolli i Lartė i Shtetit, sektori i tatim taksave auditime 2018
 
Tė dhėnat pėr hulumtim janė marrė nga Buletini Pėrmbledhje e Institucionit mbi Auditimet e Ushtruara nga KLSH 
 

Tė dhėnat pėr hulumtim janė marrė nga Buletini Pėrmbledhje e Institucionit mbi Auditimet e Ushtruara nga KLSH 

Dėm Ekonomik i Audituar 2018, sektori i tatim taksave


Dėm ekonomik i Audituar nga Kontrolli i Lartė i Shtetit nė 2018 nė fushėn e Prokurimeve Procedura


 

Dėm ekonomik i Audituar nga KLSH nė 2018 nė fushėn e Prokurimeve Procedura

Demi Ekonomik i Konstatuar pėr 2018 nė Zbatimin e Punimeve tė Prokuruara, Auditime KLSH

Demi Ekonomik i Konstatuar pėr 2018 nė Zbatimin e Punimeve tė Prokuruara, Auditime KLSH Dėmi i Audituar nė 2018 nė fushėn e Shpenzimeve Operative sipas Institucioneve tė Audituara

Dėmi i Audituar 2018 nė fushėn e Shpenzimeve Operative sipas Institucioneve tė Audituara


Dėm ekonomik i audituar nė 2018 tė tjera Shkelje tė Disiplinės Financiare sipas Institucioneve
test
trest

Dėm ekonomik i audituar nė 2018 tė tjera Shkelje tė Disiplinės Financiare sipas Institucioneve

 Dėmi Ekonomik i Audituar 2018 nė Sektorin e Doganave
Dėmi Ekonomik i Audituar 2018 nė Sektorin e Doganave 

 Dėmi Ekonomik i Audituar nė vitit 2018, nė Fushėn e Shitblerjes dhe dhėnies me qira tė pasurisė Shtetėrore
  
Dėmi Ekonomik i Audituar nė vitit 2018, nė Fushėn e Shitblerjes dhe dhėnies me qira tė pasurisė Shtetėrore 


Dėm ekonomik i Audituar 2018 nė Fushėn e Pagave, shpėrblimeve dhe sigurimeve Shoqėrore

 
Dėm ekonomik i Audituar 2018 nė Fushėn e Pagave, shpėrblimeve dhe sigurimeve Shoqėrore
  Dataset-et nė format excel : Dataset-et nė format XML, N3 :
    Kontribues: