Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020

Zbulohet pasuria e kabinetit “Rama 2”, ja sa tė ardhura kanė deklaruar kryeministri dhe ministrat

2 vite mė parė
share()?>
Zbardhen pasuritė e kabinetit “Rama 2”. Kryeministri Edi Rama ka deklaruar tė ardhurat nga rroga, nga honoraret dhe fitimet nga shitja e pikturave.

Ministri i Brendshėm deklaron si tė ardhura vjetore pagėn dhe tė ardhurat nga komisionet e pėrhershme e tė pėrkohshme nė Kuvend.

Fatmir Xhafaj ka deklaruar si pasuri tė patundshme njė dyqan nė Vlorė nga dhėnia me qira e tė cilit ka marrė 13770 euro nė njė vit.

Mė poshtė do tė shikoni pasuritė e kabinetit qeveritar, tė cilat u referohen deklaratave tė pasurisė dorėzuar prej tyre nė Inspktoratin e Lartė tė Deklarimit dhe Kontrollit tė Pasurive, tė cilat janė zbardhur nga  “Open Spending Albania” dhe publikuar nga Gazeta Shqiptare.Multimedia: RealitiPost
Kategoria e medias: Website
Datė publikimi: 15/06/2018
Titulli i publikimit: Zbulohet pasuria e kabinetit “Rama 2”, ja sa tė ardhura kanė deklaruar kryeministri dhe ministrat
Pėrshkrim i publikimit: Zbardhen pasuritė e kabinetit “Rama 2”. Kryeministri Edi Rama ka deklaruar tė ardhurat nga rroga, nga honoraret dhe fitimet nga shitja e pikturave. Ministri i Brendshėm deklaron si tė ardhura vjetore pagėn dhe tė ardhurat nga komisionet e pėrhershme e tė pėrkohshme nė Kuvend.
Download: Array
Kliko kėtu pėr tė lexuar artikullin tek media qė e ka publikuar
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :