Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 07 Janar 2019

Dokumente/ Nga doganier nė deputet, kush ėshtė socialisti me miliona dollarė pasuri?

1 vit mė parė
share()?>
Njė prej deputetėve nė radhėt e PS-sė edhe pse nė moshė tė re rezulton me njė pasuri marramendėse.

Dje CNA raportoi pėr  deputetin– ish-doganier Alket Hyseni, rreth pasurisė sė tij marramendėse, historisė sė tij nė dogana, nė Partinė Socialiste.

Sot, kanė dalė tė dhėna zyrtare, tė deputetit i cili ėshtė vetėm 44 vjeē dhe pasuria i shkon nė miliona dollarė.

Shtatė apartamente banimi, ku mė vogli ėshtė me sipėrfaqe 120 mijė metra katrorė, ndėrsa mė i madhi ka njė sipėrfaqe prej 225.6 m2, kanė kushtuar mbi gjysmė milioni euro.

8 garazhe, tė cilat kanė kushtuar rreth 19 mijė euro si dhe prona tė patundshme qė kapin shifrėn e mbi 200 mijė eurove, rezultojnė nė listėn e pasurive prej rreth njė milion euro tė Hysenit.

Kategoria e medias: Media elektronike
Datė publikimi: 12-02-2018
Titulli i publikimit: Dokumente/ Nga doganier nė deputet, kush ėshtė socialisti me miliona dollarė pasuri?
Pėrshkrim i publikimit: Njė prej deputetėve nė radhėt e PS-sė edhe pse nė moshė tė re rezulton me njė pasuri marramendėse.
Download: Array
Kliko kėtu pėr tė lexuar artikullin tek media qė e ka publikuar
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :