Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 07 Janar 2019

Kjo ėshtė pasuria e Sekretarėve tė Pėrgjithshėm tė ministrive

1 vit mė parė
share()?>
a te pasur jane sekretaret e pergjithshem te ministrave? AIS, organizatė jo qeveritare, nė kuadėr tė Projektit Money, Government and Politics (Para, Qeverisje dhe Politikė) nė Portalin Spending Data Albania (shpenzime transparente pėr Shqipėrinė) ka shtuar njė kategori tė re informacioni. Kategoria pėrmban tė dhėna pėr deklarime tė pasurisė dhe interesave ekonomike, pėr Sekretar tė Pėrgjithshėm tė Ministrive.


Deklarimet e pasurisė hedhin dritė mbi interesa ekonomike dhe pronėsore tė individėve, dhe anėtarėve tė familjes. Nė deklarata ka informacion pėr tė ardhura nga puna, bizneset, pjesėmarrje nė borde dhe kėshilla publik, tė ardhura tė titujve financiarė, tė ardhura nga qiradhėnie apo detyrime tė ndryshme kontraktore.

Deklarimet janė fillestare sipas datės sė marrjes sė detyrės si Sekretar apo pozicione tė mėparshme pėr tė cilat subjektet kanė pasur detyrim tė bėjnė deklarime fillestare. Disa nga subjektet kanė mė shumė se njė deklarim fillestar.



Gjithashtu pėr secilin subjekt janė publikuar tė dhėna pėr deklarime vjetore ku shfaqen vlera pėr tė ardhura dhe ndryshimet pasurore tė vitit.

Sekretaret e Pėrgjithshėm. Per pasurine mund te klikoni te mbiemri i secilit.




Multimedia: Gazeta Shqiptare
Kategoria e medias: Shtyp i shkruar
Datė publikimi: 13.01.18
Titulli i publikimit: Kjo ėshtė pasuria e Sekretarėve tė Pėrgjithshėm tė ministrive
Pėrshkrim i publikimit: Sa te pasur jane sekretaret e pergjithshem te ministrave? AIS, organizatė jo qeveritare, nė kuadėr tė Projektit Money, Government and Politics (Para, Qeverisje dhe Politikė) nė Portalin Spending Data Albania (shpenzime transparente pėr Shqipėrinė) ka shtuar njė kategori tė re informacioni. Kategoria pėrmban tė dhėna pėr deklarime tė pasurisė dhe interesave ekonomike, pėr Sekretar tė Pėrgjithshėm tė Ministrive.
Download: Array
Kliko kėtu pėr tė lexuar artikullin tek media qė e ka publikuar
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :