2020-10-19 09:40:46 Ndryshimi i fundit: 2020-10-19 09:40:46

Qeveria ‘Rama 2’, pasuritë që kanë deklaruar ministrat e rinj

4 vite me pare
share()?>
Risillen në vëmendje pasuritë e ministrave të rinj, të emëruar nga kryeministri Rama.

Open Data Albania ka publikuar deklarimet e pasurive të ministrave të kabinetit Rama 2. Pjesa më e madhe e tyre kanë deklaruar kreditë për shtëpi apo dhe makina. Listës i mungon zvkryeministrja pasi ajo nuk ka patur më parë një post zyrtar.

Në 9 shtator pritet të mblidhet edhe seanca e parë parlamentare si dhe pritet që presidneti Meta të dekretojë qeverinë e re të dalë nga zgjedhjet e 25 qershorit.
Multimedia: Shqiptarja.com
Kategoria e medias: Media elektronike
Date publikimi: 04/09/2017
Titulli i publikimit: Qeveria ‘Rama 2’, pasuritë që kanë deklaruar ministrat e rinj
Pershkrim i publikimit: Risillen në vëmendje pasuritë e ministrave të rinj, të emëruar nga kryeministri Rama.
Download: Array
Kliko ketu per te lexuar artikullin tek media qe e ka publikuar
Dataset-et ne format excel :
    Dataset-et ne format XML, N3 :
      lajm