Ndryshimi i fundit: E Premte, 07 Dhjetor 2018

“Rama 2”, sa tė ardhura kanė deklaruar ministrat e rinj e tė vjetėr

1 vit mė parė
share()?>
Njė javė mė parė, nė Asamblenė e Partisė Socialiste, kryeministri Edi Rama bėri publikė emrat e ministrave me tė cilėt do tė qeverisė nė mandatin e dytė.

Ndėrkohė, se fundmi janė risjellė nė vėmendje pasuritė e ministrave qė formojnė kabinetin “Rama 2”.

Ajo qė bie nė sy ėshtė fakti se shumica e tyre kanė shlyer kredi tė marra kryesisht pėr blerje banese.

Ndėr ta, mungon emri i zėvendėskryeministres, e cila ende nuk ka deklaruar pasurinė, pasi nuk ka patur asnjė post zyrtar, si dhe i Sonila Qatos.

Mė poshtė janė deklarimet e disa prej ministrave tė rinj dhe atyre ekzistues.
Multimedia: NOA
Kategoria e medias: Website
Datė publikimi: 04/09/2017
Titulli i publikimit: “Rama 2”, sa tė ardhura kanė deklaruar ministrat e rinj e tė vjetėr
Pėrshkrim i publikimit: Njė javė mė parė, nė Asamblenė e Partisė Socialiste, kryeministri Edi Rama bėri publikė emrat e ministrave me tė cilėt do tė qeverisė nė mandatin e dytė.
Download: Array
Kliko kėtu pėr tė lexuar artikullin tek media qė e ka publikuar
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :