Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 03 Tetor 2018

Pasuritė e ministrave teknikė tė PD qė qeverisėn me Ramėn, kush ėshtė mė “i kamuri”

1 vit mė parė
share()?>
Portali Spending Data Albania ka bėrė publike deklarata tė pasurisė pėr 6 Ministrat Teknikė qė shėrbyen gjatė fushatės zgjedhore pas paktit Rama-Basha.

Ministrat ishin propozime tė PD pėr tė garantuar mbarėvajtjen e procesit zgjedhor.

Nė kėtė deklaratė duhet tė evidentohen tė gjitha asetet me pasuri tė paluajtshme, pasuri tė pritshme, likuiditete, kredi debi, automjete, sende me vlerė dhe para kesh nė momentin e deklarimit.

Gjithashtu subjekti evidenton edhe burimin e krijimit tė pasurisė pėrmes tė ardhurave nga puna, trashėgimitė, dėmshpėrblimet, fondet e kujdesit sipas siguracioneve, lojėrat e fatit, qiradhėniet, dhuratat, rivlerėsimet apo tė tjera forma tė fitimit dhe begatimit personal.

Konkretisht deklaratat e vendosura nė portalin janė deklarata fillestare pėr 4 subjekte dhe deklarata vjetore pėr 2 subjekte tė tjera:
Multimedia: BalkanWeb
Kategoria e medias: Website
Datė publikimi: 07/09/2017
Titulli i publikimit: Pasuritė e ministrave teknikė tė PD qė qeverisėn me Ramėn, kush ėshtė mė “i kamuri”
Pėrshkrim i publikimit: Portali Spending Data Albania ka bėrė publike deklarata tė pasurisė pėr 6 Ministrat Teknikė qė shėrbyen gjatė fushatės zgjedhore pas paktit Rama-Basha.
Download: Array
Kliko kėtu pėr tė lexuar artikullin tek media qė e ka publikuar
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :