Ndryshimi i fundit: E Martė, 17 Korrik 2018

Pasuritė e deklaruara nga 6 ministrat teknikė qė qeverisėn me Ramėn

11 muaj mė parė
share()?>
Portali Spending Data Albania ka publikuar deklarata tė pasurisė pėr 6 Ministrat Teknik qė shėrbyen gjatė fushatės zgjedhore.

Kėta ministra u propozuan nga partia mė e madhe opozitare pėr tė qeverisur nė mėnyrė neutrale dhe pėr tė garantuar mos pėrdorim tė administratės dhe aseteve publike, nė procesin e fushatės zgjedhore.

Deklarimi i pasurisė ėshtė detyrim pėr personat publik nga momenti qė marrin detyrėn deri nė pėrfundim tė saj.

Nė kėtė deklaratė duhet tė evidentohen tė gjitha asetet me pasuri tė paluajtshme, pasuri tė pritshme, likuiditete, kredi debi, automjete, sende me vlerė dhe para kesh nė momentin e deklarimit.

Gjithashtu subjekti evidenton edhe burimin e krijimit tė pasurisė pėrmes tė ardhurave nga puna, trashėgimitė, dėmshpėrblimet, fondet e kujdesit sipas siguracioneve, lojėrat e fatit, qiradhėniet, dhuratat, rivlerėsimet apo tė tjera forma tė fitimit dhe begatimit personal.

Konkretisht deklaratat e vendosura nė portalin janė deklarata fillestare pėr 4 subjekte dhe deklarata vjetore pėr 2 subjekte tė tjera:
Multimedia: Gazeta Dita
Kategoria e medias: Media elektronike
Datė publikimi: 04/09/2017
Titulli i publikimit: Pasuritė e deklaruara nga 6 ministrat teknikė qė qeverisėn me Ramėn
Pėrshkrim i publikimit: Portali Spending Data Albania ka publikuar deklarata tė pasurisė pėr 6 Ministrat Teknik qė shėrbyen gjatė fushatės zgjedhore.
Download: Array
Kliko kėtu pėr tė lexuar artikullin tek media qė e ka publikuar
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :