Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018

DEKLARATAT/ Pasuritė e ministrave teknikė tė Partisė Demokratike, ja cili ėshtė mė i “Kamuri”

10 muaj mė parė
share()?>
Ėshtė bėrė publike nga “Portali Spending Data Albania” deklarata tė pasurisė pėr 6 Ministrat Teknikė qė shėrbyen gjatė fushatės zgjedhore pas paktit Rama-Basha.

Ministrat ishin propozime tė PD pėr tė garantuar mbarėvajtjen e procesit zgjedhor.

Nė kėtė deklaratė duhet tė evidentohen tė gjitha asetet me pasuri tė paluajtshme, pasuri tė pritshme, likuiditete, kredi debi, automjete, sende me vlerė dhe para kesh nė momentin e deklarimit.

Gjithashtu subjekti evidenton edhe burimin e krijimit tė pasurisė pėrmes tė ardhurave nga puna, trashėgimitė, dėmshpėrblimet, fondet e kujdesit sipas siguracioneve, lojėrat e fatit, qiradhėniet, dhuratat, rivlerėsimet apo tė tjera forma tė fitimit dhe begatimit personal.

Deklaratat e vendosura nė portalin janė fillestare pėr 4 subjekte dhe deklarata vjetore pėr 2 subjekte tė tjera:

Ledina MANDIA/ Deklarata e pasurisė vjetore 2016


Multimedia: Gazeta Shqiptare
Kategoria e medias: Shtyp i shkruar
Datė publikimi: 07/09/2017
Titulli i publikimit: DEKLARATAT/ Pasuritė e ministrave teknikė tė Partisė Demokratike, ja cili ėshtė mė i “Kamuri”
Pėrshkrim i publikimit: Ėshtė bėrė publike nga “Portali Spending Data Albania” deklarata tė pasurisė pėr 6 Ministrat Teknikė qė shėrbyen gjatė fushatės zgjedhore pas paktit Rama-Basha.
Download: Array
Kliko kėtu pėr tė lexuar artikullin tek media qė e ka publikuar
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :