Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018

Pasuritė e ministrave tė “Rama 2”. Ministri mė i varfėr Blendi Klosi

10 muaj mė parė
share()?>
Ndėrsa qeveria e re “Rama 2” ka marrė tashmė formė, nė media flitet edhe pėr pasurinė e tė zgjedhurve tė rinj. Open Data Albania ka publikuar deklarimet e pasurive tė ministrave tė kabinetit Rama 2. Ajo qė mund tė vini re, nga deklarimet e tyre ėshtė fakti se shumica e tyre kanė tė deklaruara kreditė. Kredi pėr tė blerė shtėpi apo dhe makinat. Por disa ministra kanė dhe pasuri milionere. Mė i varferi ndėr ta mbetet Blendi Klosi.

Ndėr emrat e kabinetit tė ri mungon ai i zv.kryeministres, e cila ende nuk ka deklaruar pasurinė, pasi nuk ka patur asnjė post zyrtar. Mė poshtė janė deklarimet e ministrave tė rinj.
Multimedia: Gazeta Koha Jone
Kategoria e medias: Shtyp i shkruar
Datė publikimi: 04/09/2017
Titulli i publikimit: Pasuritė e ministrave tė “Rama 2”. Ministri mė i varfėr Blendi Klosi
Pėrshkrim i publikimit: Ndėrsa qeveria e re “Rama 2” ka marrė tashmė formė, nė media flitet edhe pėr pasurinė e tė zgjedhurve tė rinj. Open Data Albania ka publikuar deklarimet e pasurive tė ministrave tė kabinetit Rama 2
Download: Array
Kliko kėtu pėr tė lexuar artikullin tek media qė e ka publikuar
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :