Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018

Zbardhet pasuria e Nikollės, Kodhelit dhe Haritos. Kush ėshtė mė e pasura mes tyre

11 muaj mė parė
share()?>
Zbardhen pasuritė e dy ministreve tė qeverisė sė drejtuar nga Edi Rama, Milena Hartos dhe Mili Kodhelit si dhe pasuria e ish-ministres tjetėr, Lindita Nikolli, qė deri para dy muajsh drejtonte ministrinė e Arsimit dhe Sportit. Pasuritė e tyre janė bėrė publike nga Open Data.

Ndėrsa ministrja e Mbrojtjes, Mili Kodheli dhe ish-ministrja Lindita Nikolla kanė tė deklaruara vetėm pagat e tyre si ministre, ato tė bashkėshortėve dhe bonuset, Harito duket se i ka tė ardhura dytėsore, pagat. Themi kėtė pasi Harito ka deklaruar njė sėrė tė ardhurash nga pasuri tė ndryshme nė Francė.
Duke iu referuar deklarimeve, Harito rezulton tė jetė edhe mė e pasura mes tė trejave.
Multimedia: BalkanWeb
Datė publikimi: 20/07/2017
Titulli i publikimit: Zbardhet pasuria e Nikollės, Kodhelit dhe Haritos. Kush ėshtė mė e pasura mes tyre
Pėrshkrim i publikimit: Zbardhen pasuritė e dy ministreve tė qeverisė sė drejtuar nga Edi Rama, Milena Hartos dhe Mili Kodhelit si dhe pasuria e ish-ministres tjetėr, Lindita Nikolli, qė deri para dy muajsh drejtonte ministrinė e Arsimit dhe Sportit. Pasuritė e tyre janė bėrė publike nga Open Data.
Download: Array
Kliko kėtu pėr tė lexuar artikullin tek media qė e ka publikuar
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :