Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018

Studioi jashtė, vajza e ish-ministres fillon punė aty ku qarkullon leku

11 muaj mė parė
share()?>
Pas studimeve jashtė Shqipėrisė, vajza e vetme e ish-ministres sė Arsimit, Lindita Nikolla, Livia, ka nisur punėn si Specialiste nė Departamentin e Stabilitetit Financiar nė Bankėn e Shqipėrisė.

Tė dhėnat janė publikuar nė raportet e deklarimit tė pasurisė tė ish-ministres Nikolla nga Open Data, ku Livia tashmė ka tashmė ka edhe njė pagė prej 886 056 lekė.

Nė deklaratėn e pasurisė sė Nikollės sė bashku me bashkėshortin tė ardhurat janė modeste, ku ajo ka  patur vetėm rrogėn e saj dhe atė tė bashkėshortit, Ligor Nikolla.

Ligor Nikolla ka punuar si Dekan me pagėn 1 224 744 lekė, nga mėsimdhėnia nė Universitetin e Strugės, ka pėrfituar  4 428 euro si dhe honorare si anėtar i senatit tė UPT dhe kryetar i Kėshillit tė Fakultetit tė Inxhinierisė Matematike dhe Inxhinierisė Fizike, 436 105 lekė.
Multimedia: Shqiptarja.com
Kategoria e medias: Website
Datė publikimi: 20/07/2017
Titulli i publikimit: Studioi jashtė, vajza e ish-ministres fillon punė aty ku qarkullon leku
Pėrshkrim i publikimit: Pas studimeve jashtė Shqipėrisė, vajza e vetme e ish-ministres sė Arsimit, Lindita Nikolla, Livia, ka nisur punėn si Specialiste nė Departamentin e Stabilitetit Financiar nė Bankėn e Shqipėrisė.
Download: Array
Kliko kėtu pėr tė lexuar artikullin tek media qė e ka publikuar
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :