Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020

'Ekopolitikė' - 'Financa Elektorale'

5 vite mė parė
share()?>
Subjektet Elektorale kanė detyrim ligjorė tė paraqesin informacion, dokumente apo tė dhėna qė kanė tė bėjnė mė financimin dhe shpenzimet e fushatės zgjedhore sipas Ligjit Zgjedhor. Tabelat financiare tė fushatės pėrmbajė shpenzime dhe tė ardhura tė krijuara nė datat qė pėrkojnė mė fushatėn zgjedhore (sipas parashikimeve nė Kod) qėllim zgjedhor, dhe qė kanė financiare mbi tė ardhura dhe shpenzime gjatė fushatės zgjedhore.

 

KETU mund te ndiqni emisioninMultimedia: Ora News
Kategoria e medias: Media elektronike
Datė publikimi: 12/05/2015
Titulli i publikimit: 'Ekopolitikė' - 'Financa Elektorale'
Pėrshkrim i publikimit: Subjektet Elektorale kanė detyrim ligjorė tė paraqesin informacion, dokumente apo tė dhėna qė kanė tė bėjnė mė financimin dhe shpenzimet e fushatės zgjedhore sipas Ligjit Zgjedhor. Tabelat financiare tė fushatės pėrmbajė shpenzime dhe tė ardhura tė krijuara nė datat qė pėrkojnė mė fushatėn zgjedhore (sipas parashikimeve nė Kod) qėllim zgjedhor, dhe qė kanė financiare mbi tė ardhura dhe shpenzime gjatė fushatės zgjedhore.
Download: Array
Kliko kėtu pėr tė lexuar artikullin tek media qė e ka publikuar
Dataset-et nė format excel :
    Dataset-et nė format XML, N3 :