Ndryshimi i fundit: E Diel, 29 Mars 2020

Taksa qė aplikohet mbi Aktet (certifikatat civile) dhe Pullat 2015

6 vite mė parė
share()?>
Taksa e akteve dhe pullės mblidhet nga zyrat e gjendjes civile pėr shėrbimet e ofruara qytetarėve. Kėto taksa variojnė nga 50 lekė pėr lėshimin e certifikatave pėr pėrdorim brenda vendit dhe deri nė 2000 lekė pėr regjistrimin e shtetasve tė huaj, pas dhėnies  sė shtetėsisė shqiptare. Niveli i kėtyre taksave nuk ka ndryshuar pėrgjatė viteve 2012-2015.
Burimi: Ligji nr.  9975, datė 28.7.2008 i azhornuar   
Komente dhe Analiza: Open Data Albania


Niveli i taksave tė akteve dhe pullės, 2015Burimi: Ligji nr.  9975, datė 28.7.2008 i azhornuar   
Komente dhe Analiza: Open Data Albania


Dataset-et nė format excel : Dataset-et nė format XML, N3 :
    Kontribues: ODA