2021-01-26 13:24:29 Ndryshimi i fundit: 2021-01-26 13:24:29
Pasuri marramendese: Po të jenë paguar taksa rregullisht si do ishte Shqipëria?!

Pasuri marramendese: Po të jenë paguar taksa rregullisht si do ishte Shqipëria?!

Shqiptarët një popull i varfër, por udhëhiqen nga të pasurit

Shqiptarët një popull i varfër, por udhëhiqen nga të pasurit

Zbardhen pasuritë e 15 gjyqtarëve, Guxim Zenelaj më i pasuri me 83 milionë. Më e “varfra”, Vitore Tusha

Zbardhen pasuritë e 15 gjyqtarëve, Guxim Zenelaj më i pasuri me 83 milionë. Më e “varfra”, Vitore Tusha

A keni parë kryebashkiak me 5.5 milion euro pasuri në Shqipëri? Ja ku e keni!

A keni parë kryebashkiak me 5.5 milion euro pasuri në Shqipëri? Ja ku e keni!

Pasuria e kryebashkiakëve, ja më i pasuri me 5.5 milionë euro

Pasuria e kryebashkiakëve, ja më i pasuri me 5.5 milionë euro

Zbardhet deklarata e pasurisë së kryebashkiakes së Libohovës, Luiza Mandi

Zbardhet deklarata e pasurisë së kryebashkiakes së Libohovës, Luiza Mandi

PASURIA E KRYEBASHKIAKËVE NGA XHELAL MZIU TE SOTIRAQ FILO, KUSH SIGUROI 8 SHTËPI BRENDA VITIT

PASURIA E KRYEBASHKIAKËVE NGA XHELAL MZIU TE SOTIRAQ FILO, KUSH SIGUROI 8 SHTËPI BRENDA VITIT

Zbulohet pasuria marramendëse e Vangjush Dakos me prona të paluajtshme, në pronësi edhe një pallat 11 katësh

Zbulohet pasuria marramendëse e Vangjush Dakos me prona të paluajtshme, në pronësi edhe një pallat 11 katësh

Zbardhet pasuria e kryebashkiakëve, nga Sejdini e Mziu tek Filo, Ismaili e Bufi

Zbardhet pasuria e kryebashkiakëve, nga Sejdini e Mziu tek Filo, Ismaili e Bufi

Pasuria marramendëse e Gjushit të Durrësit ta heq trurin, pronar pallati dhe…

Pasuria marramendëse e Gjushit të Durrësit ta heq trurin, pronar pallati dhe…

Mbani frymën me pasurinë e Vangjush Dakos. 10 llogari bankare, 1 pallat, 2 makina luksoze…

Mbani frymën me pasurinë e Vangjush Dakos. 10 llogari bankare, 1 pallat, 2 makina luksoze…

Ka në pronësi një pallat 11 katësh etj./ Mësoni kush është Kryebashkiaku më i pasur i vendit

Nuk është Qazim Sejdini i Elbasanit dhe as Majlinda Bufi e Roskovecit, kryebashkiaku me i pasur i Republikës. Ndonëse edhe këta gëzojnë goxha asete pasurore në  monedhë dhe pasuri të paluajtëshme as njeri e as tjetri nuk ja kalojnë një homologut të tyre të një qyteti bregdetar.

‘Para dhe pushtet’, zbardhet pasuria e kryetarit të Bashkisë Tepelenë, Tërmet Peçi

Spending Data Albania ka publikuar deklaratat e pasurisë së kryebashkiakëve të vendit, por edhe të zyrtarëve të tjerë të lartë. ArgjiroLajm.net sjell më poshtë deklaratën e pasurisë së kryetarit të Bashkisë Tepelenë për vitin 2016.