Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
PBDNJ– Fonde dhe Shpenzime Elektorale 2011

Partia Bashkimi pėr tė Drejtat e Njeriut PBDNJ, ėshtė njė nga partitė parlamentare garuese nė Zgjedhjet pėr Organe tė Qeverisjes Vendore 2011. Nė pėrfundim tė procesit zgjedhor PBDNJ ka paraqitur pėr auditim pasqyra financiare mbi fonde tė pėrfitu

PDIU– Fonde dhe Shpenzime Elektorale 2011

Partia Drejtėsi Integrim dhe Unitet ėshtė njė nga partitė parlamentare garuese nė Zgjedhjet pėr Organe tė Qeverisė Vendore 2011. Nė pėrfundim tė procesit PDIU ka paraqitur pėr auditim pasqyra tė plota mbi fonde tė pėrfituara dhe shpenzuara. Fonde