Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
Xhelal Mziu shėnon 12 tendera tė dyshimtė nė Bashkinė Kamėz

Bashkia e Kamzės, me nė krye Xhelal Mziun, nė harkun kohor tė tetė muajve (maji-dhjetor 2017), ka zhvilluar 12 tendera nė mėnyrė tė dyshimtė. Tenderat karakterizohen nga mungesa e garės, nga skualifikimi i tė gjithė konkurrentėve tė tjerė si dhe ng

Xhelal Mziu 12 tendera tė dyshimtė, kush janė dy njerėzit qė 'gllabėrojnė' paratė e Bashkisė

Bashkia e Kamzės, me nė krye Xhelal Mziun, nė harkun kohor tė tetė muajve (maji-dhjetor 2017), ka zhvilluar 12 tendera nė mėnyrė tė dyshimtė.  Tenderat karakterizohen nga mungesa e garės, nga skualifikimi i tė gjithė konkurrentėve tė tj

Xhelal Mziu 12 tendera tė dyshimtė, kush janė dy njerėzit qė 'gllabėrojnė' paratė e Bashkisė

Bashkia e Kamzės, me nė krye Xhelal Mziun, nė harkun kohor tė tetė muajve (maji-dhjetor 2017), ka zhvilluar 12 tendera nė mėnyrė tė dyshimtė.  Tenderat karakterizohen nga mungesa e garės, nga skualifikimi i tė gjithė konkurrentėve tė tj

Bashkia Kamėz/ Xhelal Mziu 12 tendera tė dyshimtė, ja pėrfituesit

Bashkia e Kamzės, me nė krye Xhelal Mziun, nė harkun kohor tė tetė muajve (maji-dhjetor 2017), ka zhvilluar 12 tendera nė mėnyrė tė dyshimtė. Tenderat karakterizohen nga mungesa e garės, nga skualifikimi i tė gjithė konkurrentėve tė tjerė si dhe ng

Durrės-Kukės, historia e njė rruge politike qė po e paguajmė pėr herė tė katėrt

Vendosja e taksės pėr rrugėn Durrės-Kukės ka ngjallur njė reagim tė ashpėr publik, nė rrjetet sociale e mė gjerė. Jo vetėm se ndodh pėr herė tė parė qė tė paguajmė pėr ta pėrdorur njė rrugė, por mė shumė pėr faktin, se shqiptarėt e kanė paguar tre

Bashkia Kamėz/ Xhelal Mziu 12 tendera tė dyshimtė, 7 i marrin 2 persona

Bashkia e Kamzės, me nė krye Xhelal Mziun, nė harkun kohor tė tetė muajve (maji-dhjetor 2017), ka zhvilluar 12 tendera nė mėnyrė tė dyshimtė. Tenderat karakterizohen nga mungesa e garės, nga skualifikimi i tė gjithė konkurrentėve tė tjerė si dhe ng

SKANDAL/ Xhelal Mziu del me 12 tendera tė dyshimtė, 7 prej tyre i marrin 2 persona qė…

Bashkia e Kamzės, me nė krye Xhelal Mziun, nė harkun kohor tė tetė muajve (maji-dhjetor 2017), ka zhvilluar 12 tendera nė mėnyrė tė dyshimtė. Tenderat karakterizohen nga mungesa e garės, nga skualifikimi i tė gjithė konkurrentėve tė tjerė si dhe ng

Tarifat per rrugen e kombit deri ne 22.5 Euro per nje kalim……Mos e paguani

Koncensionari qė do tė mirėmbajė rrugėn e Kombit ka zbardhur tarifat qė do tė paguajnė tė gjithė pėrdoruesit e saj. Ministria e Transportit bėn tė ditur se motorrat do tė paguajnė 2.5 euro; 5 euro ėshtė tarifa pėr veturat; 11.2 euro pėr autobusėt d

Zbardhen tarifat pėr rrugėn e Kombit, 5 euro pėr veturat, 11.2 euro pėr autobusėt

Koncensionari qė do tė mirėmbajė rrugėn e Kombit ka zbardhur tarifat qė do tė paguajnė tė gjithė pėrdoruesit e saj. Ministria e Transportit bėn tė ditur se motorrat do tė paguajnė 2.5 euro; 5 euro ėshtė tarifa pėr veturat; 11.2 euro pėr autobusėt d

Zbardhet lista e koncesionet PPP ekzistuese dhe tė parashikuara

Qeveria shqiptare ka miratuar kontrata koncesionare me vlerė 504.8 miliardė lekė. Ndėrkohė, pėr vitin 2018 janė parashikuar edhe tetė kontrata tė reja koncesionare, duke e ēuar vlerėn e pėrgjithshme tė koncesioneve ekzistuese dhe tė parashikuara nė

 Zbardhen tarifat pėr rrugėn e Kombit, 5 euro pėr veturat, 11.2 euro pėr autobusėt

Koncensionari qė do tė mirėmbajė rrugėn e Kombit ka zbardhur tarifat qė do tė paguajnė tė gjithė pėrdoruesit e saj. Ministria e Transportit bėn tė ditur se motorrat do tė paguajnė 2.5 euro; 5 euro ėshtė tarifa pėr veturat; 11.2 euro pėr autobusėt d

Zbardhet lista e koncesionet PPP ekzistuese dhe tė parashikuara

Qeveria shqiptare ka miratuar kontrata koncesionare me vlerė 504.8 miliardė lekė. Ndėrkohė, pėr vitin 2018 janė parashikuar edhe tetė kontrata tė reja koncesionare, duke e ēuar vlerėn e pėrgjithshme tė koncesioneve ekzistuese dhe tė parashikuara nė

Zbardhet pasuria marramendėse e deputetit tė PS-sė, nga doganier u bė miliarder!!

Alket Hyseni ėshtė vendosur nė qendėr tė akuzave pėr tjetėrsim pronash nė bregdet ditėt e fundit. Vetė ai dha njė sqarim kontradiktor nė lidhje me ēėshtjen, teksa tha se nuk e njihte denoncuesen e tij Irini Bua, dhe nga ana tjetėr pranoi se