Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 11 Maj 2019
Xhelal Mziu 12 tendera tė dyshimtė, kush janė dy njerėzit qė 'gllabėrojnė' paratė e Bashkisė

Bashkia e Kamzės, me nė krye Xhelal Mziun, nė harkun kohor tė tetė muajve (maji-dhjetor 2017), ka zhvilluar 12 tendera nė mėnyrė tė dyshimtė.  Tenderat karakterizohen nga mungesa e garės, nga skualifikimi i tė gjithė konkurrentėve tė tj

Xhelal Mziu 12 tendera tė dyshimtė, kush janė dy njerėzit qė 'gllabėrojnė' paratė e Bashkisė

Bashkia e Kamzės, me nė krye Xhelal Mziun, nė harkun kohor tė tetė muajve (maji-dhjetor 2017), ka zhvilluar 12 tendera nė mėnyrė tė dyshimtė.  Tenderat karakterizohen nga mungesa e garės, nga skualifikimi i tė gjithė konkurrentėve tė tj

Bashkia Kamėz/ Xhelal Mziu 12 tendera tė dyshimtė, ja pėrfituesit

Bashkia e Kamzės, me nė krye Xhelal Mziun, nė harkun kohor tė tetė muajve (maji-dhjetor 2017), ka zhvilluar 12 tendera nė mėnyrė tė dyshimtė. Tenderat karakterizohen nga mungesa e garės, nga skualifikimi i tė gjithė konkurrentėve tė tjerė si dhe ng

Durrės-Kukės, historia e njė rruge politike qė po e paguajmė pėr herė tė katėrt

Vendosja e taksės pėr rrugėn Durrės-Kukės ka ngjallur njė reagim tė ashpėr publik, nė rrjetet sociale e mė gjerė. Jo vetėm se ndodh pėr herė tė parė qė tė paguajmė pėr ta pėrdorur njė rrugė, por mė shumė pėr faktin, se shqiptarėt e kanė paguar tre

Bashkia Kamėz/ Xhelal Mziu 12 tendera tė dyshimtė, 7 i marrin 2 persona

Bashkia e Kamzės, me nė krye Xhelal Mziun, nė harkun kohor tė tetė muajve (maji-dhjetor 2017), ka zhvilluar 12 tendera nė mėnyrė tė dyshimtė. Tenderat karakterizohen nga mungesa e garės, nga skualifikimi i tė gjithė konkurrentėve tė tjerė si dhe ng

SKANDAL/ Xhelal Mziu del me 12 tendera tė dyshimtė, 7 prej tyre i marrin 2 persona qė…

Bashkia e Kamzės, me nė krye Xhelal Mziun, nė harkun kohor tė tetė muajve (maji-dhjetor 2017), ka zhvilluar 12 tendera nė mėnyrė tė dyshimtė. Tenderat karakterizohen nga mungesa e garės, nga skualifikimi i tė gjithė konkurrentėve tė tjerė si dhe ng

Tarifat per rrugen e kombit deri ne 22.5 Euro per nje kalim……Mos e paguani

Koncensionari qė do tė mirėmbajė rrugėn e Kombit ka zbardhur tarifat qė do tė paguajnė tė gjithė pėrdoruesit e saj. Ministria e Transportit bėn tė ditur se motorrat do tė paguajnė 2.5 euro; 5 euro ėshtė tarifa pėr veturat; 11.2 euro pėr autobusėt d

Zbardhen tarifat pėr rrugėn e Kombit, 5 euro pėr veturat, 11.2 euro pėr autobusėt

Koncensionari qė do tė mirėmbajė rrugėn e Kombit ka zbardhur tarifat qė do tė paguajnė tė gjithė pėrdoruesit e saj. Ministria e Transportit bėn tė ditur se motorrat do tė paguajnė 2.5 euro; 5 euro ėshtė tarifa pėr veturat; 11.2 euro pėr autobusėt d

Zbardhet lista e koncesionet PPP ekzistuese dhe tė parashikuara

Qeveria shqiptare ka miratuar kontrata koncesionare me vlerė 504.8 miliardė lekė. Ndėrkohė, pėr vitin 2018 janė parashikuar edhe tetė kontrata tė reja koncesionare, duke e ēuar vlerėn e pėrgjithshme tė koncesioneve ekzistuese dhe tė parashikuara nė

 Zbardhen tarifat pėr rrugėn e Kombit, 5 euro pėr veturat, 11.2 euro pėr autobusėt

Koncensionari qė do tė mirėmbajė rrugėn e Kombit ka zbardhur tarifat qė do tė paguajnė tė gjithė pėrdoruesit e saj. Ministria e Transportit bėn tė ditur se motorrat do tė paguajnė 2.5 euro; 5 euro ėshtė tarifa pėr veturat; 11.2 euro pėr autobusėt d

Zbardhet lista e koncesionet PPP ekzistuese dhe tė parashikuara

Qeveria shqiptare ka miratuar kontrata koncesionare me vlerė 504.8 miliardė lekė. Ndėrkohė, pėr vitin 2018 janė parashikuar edhe tetė kontrata tė reja koncesionare, duke e ēuar vlerėn e pėrgjithshme tė koncesioneve ekzistuese dhe tė parashikuara nė

Zbardhet pasuria marramendėse e deputetit tė PS-sė, nga doganier u bė miliarder!!

Alket Hyseni ėshtė vendosur nė qendėr tė akuzave pėr tjetėrsim pronash nė bregdet ditėt e fundit. Vetė ai dha njė sqarim kontradiktor nė lidhje me ēėshtjen, teksa tha se nuk e njihte denoncuesen e tij Irini Bua, dhe nga ana tjetėr pranoi se

NJIHUNI ME PASURINĖ MARRAMENDĖSE TĖ DEPUTETIT TĖ PS. JA EMRI.

Alket Hyseni ėshtė vendosur nė qendėr tė akuzave pėr tjetėrsim pronash nė bregdet ditėt e fundit. Vetė ai dha njė sqarim kontradiktor nė lidhje me ēėshtjen, teksa tha se nuk e njihte denoncuesen e tij Irini Bua, dhe nga ana tjetėr pranoi se