Ndryshimi i fundit: E Martė, 20 Mars 2018
Zbardhen pasuritė e 15 gjyqtarėve, Guxim Zenelaj mė i pasuri me 83 milionė. Mė e “varfra”, Vitore Tusha

Deklarimet e pasurisė pėr 15 gjyqtarė tė Gjykatės sė Lartė e Kushtetuese janė zbardhur nga “Gazeta Shqiptare”. Sipas formularit tė vetėdeklarimit, marrė nga “Open Data”, gjyqtari mė i pasur nė asete ėshtė Guxim Zenelaj me tė ardhura vjetore 566 mij

A keni parė kryebashkiak me 5.5 milion euro pasuri nė Shqipėri? Ja ku e keni!

Pasuritė e tij tė paluajtshme kanė njė vlerė mbi 5.5 milionė euro. Kryetari socialist i Bashkisė sė Pukės, Gjon Gjonaj, rezulton njė ndėr kryebashkiakėt mė tė pasur nė Shqipėri. Pasuria e tij nuk ka lidhje me funksionin publik, por buron nga

Pasuria e kryebashkiakėve, ja mė i pasuri me 5.5 milionė euro

Pasuritė e tij tė paluajtshme kanė njė vlerė mbi 5.5 milionė euro. Kryetari socialist i Bashkisė sė Pukės, Gjon Gjonaj, rezulton njė ndėr kryebashkiakėt mė tė pasur nė Shqipėri. Pasuria e tij nuk ka lidhje me funksionin publik, por buron nga veprimta

Zbardhet deklarata e pasurisė sė kryebashkiakes sė Libohovės, Luiza Mandi

Spending Data Albania ka publikuar deklaratat e pasurisė sė kryebashkiakėve tė vendit. Sa i pėrket Luiza Mandit, kryebashkiakes sė Libohovės, sipas deklarimit qė ajo ka bėrė nė ILDKPI, pasuria e saj gjatė vitit 2016 rezulton tė mos kėtė pėsuar ndry

PASURIA E KRYEBASHKIAKĖVE NGA XHELAL MZIU TE SOTIRAQ FILO, KUSH SIGUROI 8 SHTĖPI BRENDA VITIT

Ata quhen ndryshe ‘pashallarėt vendorė’, jo vetėm pėr mandatet e pėrsėritura nė krye tė bashkive mė tė rėndėsishme, por edhe shkak tė pasurive tė luajtshme dhe tė paluajtshme qė posedojnė. Duke iu referuar Open Data, rubrikės ‘Para dhe Pusht

Zbulohet pasuria marramendėse e Vangjush Dakos me prona tė paluajtshme, nė pronėsi edhe njė pallat 11 katėsh

Njė pasuri e madhe e paluajtshme ėshtė nė pronėsi nė kryetarit tė Bashkisė sė Durrėsit, Vangjush Dakos.  Duke iu referuar pasurisė qė ka deklaruar nė vitin 2016 ai renditet njė nga kryebashkiakėt mė tė pasur shqiptarė.  Sipa

Zbardhet pasuria e kryebashkiakėve, nga Sejdini e Mziu tek Filo, Ismaili e Bufi

Ata quhen ndryshe ‘pashallarėt vendorė’, jo vetėm pėr mandatet e pėrsėritura nė krye tė bashkive mė tė rėndėsishme, por edhe shkak tė pasurive tė luajtshme dhe tė paluajtshme qė posedojnė. Duke iu referuar Open Data, rubrikės ‘Para dhe Pushtet’, Sh

Pasuria marramendėse e Gjushit tė Durrėsit ta heq trurin, pronar pallati dhe…

Mbani frymėn… Nėse shumė nga ju mezi presin rrogėn pėr tė blerė ushqimet, ose mė keq, pėr tė shlyer kredinė e borxhet, kryebashkiaku i Durrėsit ta heq trurin pėr pasurinė qė ka. Pronar i njė pallati, magazinave dhe i makinave tė shtrenjta. S

Mbani frymėn me pasurinė e Vangjush Dakos. 10 llogari bankare, 1 pallat, 2 makina luksoze…

Nėse i hedhin njė sy tė lirė tė dhėnave tė publikuara nga portali “Spending Data Albania”, rubrika “Para dhe Pushtet”, pėr vitin 2016 rezulton se Vangjush Dako kryeson pėr pasurinė qė ai posedon. Pasuria e tij e majme starton me posedimin e njė pal

Ka nė pronėsi njė pallat 11 katėsh etj./ Mėsoni kush ėshtė Kryebashkiaku mė i pasur i vendit

Nuk ėshtė Qazim Sejdini i Elbasanit dhe as Majlinda Bufi e Roskovecit, kryebashkiaku me i pasur i Republikės. Ndonėse edhe kėta gėzojnė goxha asete pasurore nė  monedhė dhe pasuri tė paluajtėshme as njeri e as tjetri nuk ja kalojnė njė homolog

‘Para dhe pushtet’, zbardhet pasuria e kryetarit tė Bashkisė Tepelenė, Tėrmet Peēi

Spending Data Albania ka publikuar deklaratat e pasurisė sė kryebashkiakėve tė vendit, por edhe tė zyrtarėve tė tjerė tė lartė. ArgjiroLajm.net sjell mė poshtė deklaratėn e pasurisė sė kryetarit tė Bashkisė Tepelenė pėr vitin 2016. Pasuri tė

Pasuria e kryebashkiakėve, ja mė i pasuri me 5.5 milionė euro

Pasuritė e tij tė paluajtshme kanė njė vlerė mbi 5.5 milionė euro. Kryetari socialist i Bashkisė sė Pukės, Gjon Gjonaj, rezulton njė ndėr kryebashkiakėt mė tė pasur nė Shqipėri. Pasuria e tij nuk ka lidhje me funksionin publik, por buron nga veprim

Kryebashkiaku i Durrėsit nga mė tė pasurit, pallate e dhjetėra llogari

Kryetari i Bashkisė sė Durrėsit, Vangjush Dako, rezulton njė nga kryebashkiakėt mė tė pasur nė vend. Sipas portalit “Spending Data Albania”, rubrika “Para dhe Pushtet”, janė publikuar tė dhėna mbi deklarimin pasuror pėr vitin 2016 tė Kryebashkiakėve