Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Prokurori i ēėshtjes ‘Tahiri’ nė vetting: Ja pasuria e tij modeste

Prokurori i Krimeve tė Rėnda, Dritan Prenēi, do tė dalė nė seancė dėgjimore pėrballė Komisionit tė Pavarur tė Kualifikimit. Seanca pėr Prenēin ėshtė parashikuar pėr datėn 5 qershor nė orėn 11:30 minuta. Prokurori i ēėshtjes ‘Tahiri’ nė vetti

Ja kur del para Vettingut prokurori i dosjes ‘Tahiri’, zbulohet data

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit parashikon tre seanca dėgjimore pėr javėn e ardhshme ku dy prokurorė dhe njė gjyqtar do tė dėgjojnė nga trupa gjykuese pėrfundimet e kontrollit tė pasurisė, integritetit dhe profesionalizmit tė tyre. Njėri prej ty

AKTUALITETFOTO GALERIKRYESORETĖ FUNDITTĖ GJITHAVIDEO Radha nė KPK: Prokurori i ēėshtjes “Tahiri”, Prokuroria e Pėrgjithshme dhe Gjykata e Lartė

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit parashikon tre seanca dėgjimore pėr javėn e ardhshme ku dy prokurorė dhe njė gjyqtar do tė dėgjojnė nga trupa gjykuese pėrfundimet e kontrollit tė pasurisė, integritetit dhe profesionalizmit tė tyre. Njėri prej t

10% E TENDERĖVE TĖ BASHKIVE KLIENTELISTE DHE KORRUPTIVE

10% e tenderėve tė bashkive jepen me klientelizėm Tė paktėn 10 pėr qind e tenderėve dhe kontratave tė prokuruara nga bashkitė e gjithė vendit kanė problem ligjore, korruptive, klientelizmi dhe proceduriale. Sipas njė studimi tė Open Proc

Nė sitėn e Vettingut edhe prokurori i Tahirit, ja pasuria qė ka deklaruar

ERALD DELIU/ Ditėn e martė nė orėn 11:30, pėrballė Komisionit tė Pavarur tė Kualifikimit do tė jetė nė seancė dėgjimore prokurori i Krimeve tė Rėnda, Dritan Prenēi. Ky i fundit ėshtė edhe njė ndėr prokurorėt qė heton ish-ministrin e Brendshėm, Saim

Prokurori i ēėshtjes 'Tahiri' nė vetting, ja pasuria e deklaruar

Prokurori i Krimeve tė Rėnda, Dritan Prenēi, do tė dalė nė seancė dėgjimore pėrballė Komisionit tė Pavarur tė Kualifikimit. Senca pėr Prenēin ėshtė parashikuar pėr datėn 5 qershor nė orėn 11:30 minuta. Ky i fundit ėshtė njė ndėr proku

Prokurori i dosjes ‘Tahiri’ para Vetingut mė 5 qershor

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit parashikon tre seanca dėgjimore pėr javėn e ardhshme ku dy prokurorė dhe njė gjyqtar do tė dėgjojnė nga trupa gjykuese pėrfundimet e kontrollit tė pasurisė, integritetit dhe profesionalizmit tė tyre. Njėri prej tyre

Nė sitėn e Vettingut prokurori i Tahirit. Ja pasuria qė ka deklaruar…

Ditėn e martė nė orėn 11:30, pėrballė Komisionit tė Pavarur tė Kualifikimit do tė jetė nė seancė dėgjimore prokurori i Krimeve tė Rėnda, Dritan Prenēi. Ky i fundit ėshtė edhe njė ndėr prokurorėt qė heton ish-ministrin e Brendshėm, Saimir Tahiri.

Skandali – Lali Eri kapet mat/ Ja si i zhvat fondet publike

Ish-kryetari i Kėshilltarėve demokratė nė Bashkinė e Tiranės, Leonard Olli, ka vijuar sulmet ndaj kryebashkiakut Erion Veliaj. Me anė tė njė postimi nė rrjetet sociale, Olli shprehet se, “ndėrsa qeveria, ėshtė bėrė njėsh me krimin e organizu

Prokurori i dosjes 'Tahiri' para Vetingut mė 5 qershor

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit parashikon tre seanca dėgjimore pėr javėn e ardhshme ku dy prokurorė dhe njė gjyqtar do tė dėgjojnė nga trupa gjykuese pėrfundimet e kontrollit tė pasurisė, integritetit dhe profesionalizmit tė tyre. Njėri prej ty

 Nė sitėn e Vettingut edhe prokurori i Tahirit, cila ėshtė pasuria qė ka deklaruar

Ditėn e martė nė orėn 11:30, pėrballė Komisionit tė Pavarur tė Kualifikimit do tė jetė nė seancė dėgjimore prokurori i Krimeve tė Rėnda, Dritan Prenēi. Ky i fundit ėshtė edhe njė ndėr prokurorėt qė heton ish-ministrin e Brendshėm, Saimir Tahiri.

Prokurori i dosjes 'Tahiri' para Vetingut mė 5 qershor

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit parashikon tre seanca dėgjimore pėr javėn e ardhshme ku dy prokurorė dhe njė gjyqtar do tė dėgjojnė nga trupa gjykuese pėrfundimet e kontrollit tė pasurisė, integritetit dhe profesionalizmit tė tyre. Njėri prej ty

10% e tenderave tė bashkive jepen me klientelizėm

Tė paktėn 10 pėr qind e tenderėve dhe kontratave tė prokuruara nga bashkitė e gjithė vendit kanė problem ligjore, korruptive, klientelizmi dhe proceduriale. Sipas njė studimi tė Open Procurement Albania, qė merr nė vėzhgim tenderėt qė prej korrikut