Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Ndėrtimi, zhvillimi, operimi dhe mirėmbajtja e “Sistemit Qendror tė Monitorimit On-Line (SQMO) Pėr Industrinė e Lojėrave tė Fatit nė Republikėn e Shqipėrisė”
Numri unik i identifikimit (NIPT): xx2017
Forma ligjore:
Selia:
Viti i themelimit:
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Objekti i Kontratės: Ndėrtimi, zhvillimi, operimi dhe mirėmbajtja e “Sistemit Qendror tė Monitorimit On-Line (SQMO) Pėr Industrinė e Lojėrave tė Fatit nė Republikėn e Shqipėrisė”.
Burimi i financimit: Nga burimet financiare tė Ofertuesit tė shpallur fitues nga procedura konkurruese.
Kohėzgjatja nė vite: Referuar propozimit tė shpallur fitues nga procedura konkurruese, por jo mė shumė se 30(tridhjetė) vjet.
Vendndodhja e Objektit tė Kontratės: “Sistemi Qendror i Monitorimit On-Line (SQMO) Pėr Industrinė e Lojėrave tė Fatit nė Republikėn e Shqipėrisė” ka shtrirje nė gjithė territorin e Republikės sė Shqipėrisė.
Sektori ekonomik:
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):30
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: 12-12-2016
Data e mbajtjes sė konēesionit:23-01-2017
Data e njoftimit tė fituesit: 13-03-2017
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: 51,822,293
Data e lidhjes sė kontratės: 25-04-2017
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Njoftimi i koncesionit
Njoftim per shtyrje te afatit
Njoftimi i fituesit
Njoftimi i kontratės fituese
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ndėrtimi, zhvillimi, operimi dhe mirėmbajtja e “Sistemit Qendror tė Monitorimit On-Line (SQMO) Pėr Industrinė e Lojėrave tė Fatit nė Republikėn e Shqipėrisė”
Ndėrtimi, zhvillimi, operimi dhe mirėmbajtja e “Sistemit Qendror tė Monitorimit On-Line (SQMO) Pėr Industrinė e Lojėrave tė Fatit nė Republikėn e Shqipėrisė”
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!