Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 18 Tetor 2017
B.O.T (Ndėrtim – Operim – Transferim) pėr Dhėnie me koncesion, Ndėrtimin e "Kaskadės sė Hidrocentraleve mbi lumin Shushicė", dhe lloji i kontratės ėshtė "Pune"
B.O.T (Ndėrtim – Operim – Transferim) pėr Dhėnie me koncesion, Ndėrtimin e "Kaskadės sė Hidrocentraleve mbi lumin Shushicė", dhe lloji i kontratės ėshtė "Pune"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!