Ndryshimi i fundit: E Diel, 29 Mars 2020
NDĖRTIMI I LANDFILLIT PĖR TRAJTIMIN E MBETJEVE TĖ QARKUT DURRĖS
Numri unik i identifikimit (NIPT): REF-55182-09-17-2014
Forma ligjore:
Selia: Durres
Viti i themelimit:
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ēeljen e vendeve tė grumbullimit tė plehrave, tė impianteve, linjave dhe reparteve tė pėrpunimit dhe riciklimit tė tyre pėr eleminimin e ndotjeve tė ambientit si dhe menaxhimin e produkteve nga prodhimi i pėrpunimit tė plehrave. Vlera totale e investimit ėshtė 2,861,640,570 lekė.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kinexia 90
Albanian Landfill Energy 10
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Njoftim per shpalljen e fituesit
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NDĖRTIMI I LANDFILLIT PĖR TRAJTIMIN E MBETJEVE TĖ QARKUT DURRĖS
NDĖRTIMI I LANDFILLIT PĖR TRAJTIMIN E MBETJEVE TĖ QARKUT DURRĖS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!