Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 07 Janar 2019
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit "Suha e Siperme"
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit "Suha e Siperme"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!