Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 15 Janar 2018
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit "Suha e Siperme"
Numri unik i identifikimit (NIPT): REF-24646-08-25-2017
Forma ligjore:
Selia:
Viti i themelimit:
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Dhėnie me koncesion te hidrocentralit “Suha e Sipėrme”
Forma e kontratės: B.O.T (Ndėrtim – Operim – Transferim)
Vendndodhja e objektit te kontratės: Interesi pėr shfrytėzimin hidroenergjetik ėshtė pėr segmentin ujor te pellgut ujėmbledhės te lumit te Suhes nga kuota 520 m m.n.d. deri ne kuotėn 374 m m.n.d.
Sektori ekonomik:
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):35
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: 28-08-2017
Data e mbajtjes sė konēesionit:29-09-2017
Data e njoftimit tė fituesit:
appeals:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Shpallje e koncesionit pėr hidrocentralin "Suha e Sipėrme"
Dokumentat standardė tė koncesionit pėr hidrocentralin "Suha e Sipėrme"
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit "Suha e Siperme"
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit "Suha e Siperme"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!