Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit "Suha"
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit "Suha"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!