Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit “Kukur”
Numri unik i identifikimit (NIPT): REF-17033-06-07-2017
Forma ligjore:
Selia:
Viti i themelimit:
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Objekti i kontratės: Dhėnie me koncesion tė hidrocentralit “Kukur”
Forma e kontratės: B.O.T (Ndėrtim – Operim – Transferim)
Vendndodhja e objektit te kontratės: Interesi pėr shfrytėzimin hidroenergjetik ėshtė pėr pellgun ujėmbledhės tė lumenjve tė Gribės, Zanit dhe Kishovices nga burimet e deri nė bashkimin e tyre nė kuotėn 455 m m.n.d.

Shpallur fituese Shoqėria : “Alko – Impex General Construction”
Sektori ekonomik:
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):35
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit: 304,603.895 Lekė
Data e shpalljes sė konēesionit: 08-06-2017
Data e mbajtjes sė konēesionit:10-07-2017
Data e njoftimit tė fituesit: 28-07-2017
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Njoftimi i Kontratės pėr Dhėnien me Koncesion tė Hidrocentralit "Kukur"
Kriteret e Koncesionit
Njoftimi i fituesit pėr Dhėnien me koncesion te hidrocentralit “Kukur”
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit “Kukur”
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te hidrocentralit “Kukur”
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!