Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te Hidrocentralit "Lunik"
Numri unik i identifikimit (NIPT): REF-15531-05-29-2017
Forma ligjore:
Selia:
Viti i themelimit:
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Objekti i kontratės: Dhėnie me koncesion tė hidrocentralit “Lunik”
Forma e kontratės: B.O.T (Ndėrtim – Operim – Transferim)
Vendndodhja e objektit te kontratės: Interesi pėr shfrytėzimin hidroenergjetik ėshtė pėr segmentin ujor te pellgut ujėmbledhės te Zalit te Lunikut nga kuota 273 m m.n.d. deri ne kuotėn 492 m m.n.d.

Fituesi i shpallur: Bashkimi i Pėrkohshėm i Shoqėrive “Victoria Invest International” sh.p.k. dhe “Victoria Invest” sh.p.k.
Sektori ekonomik:
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):35
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit: 786900000
Data e shpalljes sė konēesionit: 30-05-2017
Data e mbajtjes sė konēesionit:30-06-2017
Data e njoftimit tė fituesit: 10-07-2017
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Njoftimi i koncesionit "Dhėnie me koncesion tė Hidrocentralit Lunik"
Kriteret e koncesionit
Fituesi i koncesionit
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te Hidrocentralit "Lunik"
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te Hidrocentralit "Lunik"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!