Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te Hidrocentralit Kalivaē
Numri unik i identifikimit (NIPT): REF-15090-05-25-2017
Forma ligjore:
Selia:
Viti i themelimit:
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Objekti i kontratės: Dhėnie me koncesion te hidrocentralit “Kalivaē”
Forma e kontratės: B.O.T (Ndėrtim – Operim – Transferim)
Vendndodhja e objektit te kontratės: Ndėrtimin e hidrocentralit te tipit me dige, qe do te ndertohet afersi te fshatit Kalivac, rrjedhen e poshtme te Lumit Vjose nga kuota 113 m.m.n.d deri ne kuoten 73 m.n.m.d

Shpallur fitues: Bashkimi i Pėrkohshėm i Shoqėrive “Ayen Enerji” A.S dhe “Fusha” sh.p.k.
Sektori ekonomik:
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: 26-05-2017
Data e mbajtjes sė konēesionit:18-07-2017
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Njoftimi i koncesionit "Dhėnie me koncesion tė Hidrocentralit Kalivaē"
Kriteret e koncesionit
Njoftimi i fituesit tė koncesionit "Dhėnie me koncesion tė Hidrocentralit Kalivaē"
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te Hidrocentralit Kalivaē
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te Hidrocentralit Kalivaē
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!