Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te Hidrocentralit "Bushtrica 2"
Numri unik i identifikimit (NIPT): REF-09834-04-27-2017
Forma ligjore:
Selia:
Viti i themelimit:
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ministria e Energjisė dhe Industrisė - Dhėnie me koncesion tė Hidrocentralit "Bushtrica 2"
Forma e kontratės: B.O.T (Ndėrtim – Operim – Transferim)
Vendndodhja e objektit te kontratės: Interesi pėr shfrytėzimin hidroenergjetik ėshtė pėr segmentin ujor te pellgut ujėmbledhės te lumit te Bushtricės nga 503 m m.n.d. deri ne kuotėn 678 m m.n.d.
Shpallur fitues: Bashkimi i Pėrkohshėm i Shoqėrive “Doko” sh.p.k. dhe “Erniku” sh.p.k.
Sektori ekonomik:
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):35
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:600588792
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: 28-04-2017
Data e mbajtjes sė konēesionit:31-05-2017
Data e njoftimit tė fituesit: 20-06-2017
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Njoftimi i Kontratės pėr Dhėnien me Koncesion tė Hidrocentralit "Bushtrica 2"
Kriteret e Koncesionit
Njoftimi i fituesit
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te Hidrocentralit "Bushtrica 2"
Ministria e Energjise dhe Industrise - Dhenie me koncesion te Hidrocentralit "Bushtrica 2"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!