Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Ministria e Mjedisit - Dhėnia me koncesion e ndėrtimit tė Landfillit, Inceneratorit dhe rehabilitimi i venddepozitimeve ekzistuese Tiranė.
Numri unik i identifikimit (NIPT): REF-07295-04-19-2017
Forma ligjore:
Selia:
Viti i themelimit:
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: 1.Dhėnia me koncesion e ndėrtimit tė Landfillit, Inceneratorit dhe rehabilitimi i venddepozitimeve ekzistuese Tiranė.
2.Forma e kontratės “BOT”
3.Vendndodhja e objektit te kontratės: Zona e propozuar pėr ndėrtimin e impiantit tė ri tė MNU-ve dhe venddepozitimit do tė shtrihet nė jug dhe lindje tė zonės sė venddepozitimit ekzistues tė qytetit tė Tiranės.

Bonus : Bonusi 8 pike Bazuar nė Vendim nr. 855, datė 7.12.2016 Pėr miratimin e bonusit nė procedurėn pėrzgjedhėse konkurruese, qė i jepet shoqėrisė pėr dhėnien me koncesion pėr ndėrtim landfilli e inceneratori dhe rehabilitim tė venddepozitimeve ekzistuese, Tiranė qė i jepet shoqėrisė "Integrated Energy B.V." sh.p.k.

Shpallur fituese Shoqėria: "Integrated Energy B.V."
Sektori ekonomik:
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):30
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:17,139,106,821 Lekė
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: 20-04-2017
Data e mbajtjes sė konēesionit:12-06-2017
Data e njoftimit tė fituesit: 17-08-2017
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Njoftimi i koncesionit
Kriteret e koncesionit
Studim Fizibiliteti pėr koncesionin
VKM Bonus per kompanine “Integrated Energy B.V.”
Njoftimi i fituesit
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ministria e Mjedisit - Dhėnia me koncesion e ndėrtimit tė Landfillit, Inceneratorit dhe rehabilitimi i venddepozitimeve ekzistuese Tiranė.
Ministria e Mjedisit - Dhėnia me koncesion e ndėrtimit tė Landfillit, Inceneratorit dhe rehabilitimi i venddepozitimeve ekzistuese Tiranė.
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!