Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
DEPAVLO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L69117301L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 13.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 350,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Bar-bufe; Tregti artikuj tė ndryshėm, riparime dhe shėrbime tė tjera; Ndėrtim dhe rikonstruksione tė objekteve tė ndryshme; Transport mallrash dhe udhėtarėsh brenda dhe jashtė vendit; Autoshkolle, servis automjetėsh dhe makineri e pajisjeve; Marrje dhe dhėnie me qira; Tregtim bimė medicinale dhe produkte tė tjera pyjore; Mbarėshtim nė pyje, pyllėzime, mbarėshtim i florės dhe faunės, investime nė pyje dhe peme frutore.
Adresa: Fushe Arrez Rruga "Demokracia", Lagjia "Nokaj", ndėrtesė 1 katėshe, numėr Pasurie 26, Zona Kadastrale 3069, Qyteti Fushe-Arrez
Sektori ekonomik:
Administratorė: Vilson Xheladini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DEPAVLO
DEPAVLO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!