Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"HARMONIA CC"
Numri unik i identifikimit (NIPT): L69020201R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokastėr
Viti i themelimit: 07.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Objekti i veprimtarisė sė shoqėrisė ėshtė aktiviteti bujqėsor e blegtoral i ēdo lloji, pėrfshirė kultivimin, pėrpunimin e tregtimin e bimėve, produkteve e nėnprodukteve bujqėsore, eterovajore e pyjore. Shfrytėzimi pėrpunimi dhe tregtimi i lėndėve drusore; mbarėshtimi e tregtimi brenda dhe jashtė vendit i tė imtave dhe gjedheve; pėrpunimi dhe tregtimi i mishit, qumėshtit dhe nėnprodukteve tė tyre; importi dhe eksporti i makinerive, pajisjeve dhe impianteve tė ndryshme bujqėsore e industriale.
Adresa: PERMET Carshove, Rruga Jorgo Qirici, Pallati Nr. 40.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Stela Cikaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"HARMONIA CC"
"HARMONIA CC"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!