Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ABNID
Numri unik i identifikimit (NIPT): L68911401J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Berat
Viti i themelimit: 04.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet tregtar nė fushėn e import-eksport, tregtim me shumicė dhe pakicė tė mallrave tė para, materialeve e mallrave tė ndryshme tė ndėrtimit, konfeksione tė ndryshme industriale, elektrike, ushqimorė farmaceutike, bujqėsore e blegtorale tė lėngjeve tė frutave, tė pijeve energjike alkoolike, duhanit etj, tė liēencuar nga organet e tjera kompetente nė rastet kur kėrkohet. Import eksport tregtim me shumicė e pakicė tė fruta - perimeve tė ēdo lloji, frutave ekzotike etj, natyrale, tė thata tė ngrira apo tė konservuarara etj. Import-eksport tregtim tė makinerive e pajisjeve tė ndryshme bujqėsore e blegtorale, pajisje elektronike, elektrike, informatike, elektroshtėpiake, automjeti tė ēdo lloji, marke e tonazhi, etj, si dhe pjesė kėmbimi pėr kėto lloj makinerish e pajisjesh, automjetėsh, etj. Grumbullim, pėrpunim eksport dhe tregtim tė bimėve medicinale, etj. Import-eksport tregtim me shumicė tė lėndėve tė para drusore dhe eksportimi i tyre etj, mirėmbajtje pyjesh, mbarėshtimi dhe shfrytėzimi i tyre. Import-eksport, tregtim prodhim e pėrpunim i gurėve dekorative, import eksport i karburanteve, lėndėve djegėse dhe vajrave lubrifikante etj. 2 Transport udhėtarėsh e mallrash tė ndryshme brenda dhe jashtė vendit si dhe shfrytėzimi i mėnyrave tė ēfarėdo lloji qofshin ato tė tokės, detit dhe ajrit pėr vete dhe pėr tė tretė. Shėrbime nė fushėn e turizmit, agjenci udhėtimesh turistike, hoteleri-turizėm, restorante, ndėrtim resorte e fshatra turistike, etj. Shitblerje pasuri tė paluajtshme, dhėnie me qira ( agjenci imobilare ), etj. Projektime, studime, kėrkime nė fushėn minerare, nxjerrje dhe eksport mineralesh. Projektime, studime nė fushėn energjetike dhe ndėrtime centralesh elektrike, projektime, studime dhe ndėrtime tė veprave vaditėse, kulluese si dhe mirėmbajtja e kėtyre veprave, ndėrtim tė tė gjitha llojeve tė rrugėve, urave tuneleve dhe mirėmbajtja e tyre, ndėrtime tė objekteve socialkulturore etj. Riciklim i mbetjeve urbane dhe pastrimi i kėtyre mbetjeve nė qytete tė ndryshme etj.
Adresa: POLICAN Lagjja Qendėr Polican, Rruga Rilindja, Pallati 61, Kati 1, Ap. 1/2, Skrapar, Njėsia Bashkiake Polican, Bashkia Polican
Sektori ekonomik:
Administratorė: Blėndian Dalipi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ABNID
ABNID
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!