Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
TEPELENA-TRANSPORT
Numri unik i identifikimit (NIPT): L68815501J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokastėr
Viti i themelimit: 27.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Transport udhėtarėsh.
Adresa: TEPELENE Lagjja Selam Musa, pasuria nr.14/282, zona kadastrale 3574, godinė 2-katėshe, kati-1, rruga Shullaz
Sektori ekonomik:
Administratorė: Astrit Hyseni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 29.05.2017 ėshtė shtuar ortaku Gramos Hyseni dhe ėshtė larguar ortaku Artan Hyseni.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TEPELENA-TRANSPORT
TEPELENA-TRANSPORT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!