Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
LALAJ 2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L68729302D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 27.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 350,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Bar-restorant; Tregti artikuj tė ndryshėm; shėrbime tė ndryshme komunale; Transport mallrash dhe udhėtarėsh brenda dhe jashtė vendit; Autoshkolle, servis automjetėsh dhe makineri e pajisje tė tė gjitha llojeve; Marrje dhe dhėnie me qira nė tė gjitha format dhe pėr ēdo objekt qiraje; ndėrtim dhe rikonstruksione tė objekteve tė tė gjitha llojeve; Tregtim bimė medicinale dhe produkte tė tjera pyjore; Mbarėshtim nė pyje, pyllėzime, mbarėshtim i florės dhe faunės, investime nė pyje dhe peme frutore.
Adresa: GJEGJAN Fshati Gjegjan, lagjja Lalaj, numėr pasurie 154/1, zona kadastrale 1506
Sektori ekonomik:
Administratorė: Gjelinė Lalaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LALAJ 2016
LALAJ 2016
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!